Info


Wij zijn 6 leerlingen van het Sint-Ursula-Instituut te Onze-Lieve-Vrouw-Waver die als seminarie voor Mini-onderneming hebben gekozen. Hiervoor maken wij allerlei gadgets van vinylplaten zoals o.a. klokken, schaaltjes en tijdschrift- of krantenrekken....


Ben je een liefhebber van vinylplaten of geïnteresseerd in originele klokken. schaaltjes etc. aarzel dan zeker niet om ons te contacteren! Onze gadgets zijn allemaal door ons team gemaakt en gedecoreerd.


Items 1

Items 2

Making Of

New Arrival

In The News

Contacteer ons


Wenst u onze Vinylised artikelen te bestellen, of heeft u andere vragen, dan kan u ons via onderstaand formulier contacteren.






Ons Team


Julie Vandyck (administratief directeur) – julie@vinylised.be

Justine De Nys (financieel directeur) – justine@vinylised.be

Lotte Kusters (commercieel directeur) – lotte@vinylised.be

Rob Van Hoof (technisch directeur) – rob@vinylised.be

Yannick Van Uytven (technisch assistent) – yannick@vinylised.be

Cas Verbruggen (algemeen directeur) – cas@vinylised.be


Bekijk zeker ook onze facebookpagina.